Strona główna » Zwroty towaru

Zwroty towaru

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.

Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi

 

Wymiana towaru
Jeżeli towar jaki otrzymałeś jest uszkodzony lub rozmiar Ci nie odpowiada, możesz skorzystać z prawa wymiany nie używanego towaru. Decyzję o wymianie należy podjąć w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Wymianie podlega wyłącznie towar nieużywany.

Towar do wymiany powinien być wysłany na adres:


Zabawki KONG
ul. Powstańców 60a/512
05-091 Ząbki

 

 

Koszty przesyłki związane z wymianą towaru ponosi klient.

Reklamacje - wymiany towaru.

Jeżeli towar otrzymany przez Klienta nie odpowiada Klientowi z pewnych względów (rozmiary, lub sposób używania), mozna skorzystać z prawa wymiany nieużywanego towaru. Decyzję o wymianie należy podjąć w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Wymianie podlega wyłącznie towar nieużywany.

Towar do wymiany prosimy przesyłać na adres: Dystrybucja Net, ul. Powstańców 60a/512, 05-091 Ząbki.

Koszt przesyłki związany z wymianą towaru ponosi Klient. 

 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl