Strona główna » REGULAMIN SERWISU

REGULAMIN SERWISU

 Regulamin handlowy:

 
1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 
2. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.zabawkikong. Po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.
 
3. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od Klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia lub po skontaktowaniu się z Klientem naszego administratora w celu potwierdzenia zamówienia.
 
4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 
5. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 
6. Faktura VAT wystawiana jest na żądanie Klienta, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
 
7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wysłania przesyłki z towarem.
Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie: 
22/ 296 22 62 , e-mailem pod adresem info@zabawkikong.pl lub po zalogowaniu w panelu użytkownika kliknięciem na link "Anulowanie zamówienia".
Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 
8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Koszty dostawy zostaną doliczone do wartości towaru w wysokości podanej w koszyku Klienta w momencie składania zamówienia - zależnie od wagi paczki, lub wybranego spedytora.
 
9. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-5 dni od daty potwierdzenia zamówienia.
 
10. Forma płatności za zamówione towary:
- przy odbiorze za pobraniem;
- przedpłata – przelew na konto firmy Dystrybucja Net;
Formę płatności ustala Klient w momencie złożenia zamówienia.
 
11. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 
12. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
 
13. Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adresem:
 
Dystrybucja Net
Aleksandra Wojciechowska 
ul. Powstańców 60a/512
05-091 Ząbki
 
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat z opisem reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 
14. Zdjęcia przedstawiające produkty mogą odbiegać od rzeczywistego ich wizerunku, zależnie od zmian wprowadzanych przez producenta oraz ilości wagowych - dotyczy to szczególnie karm. Dokładamy wszelkich starań, by zdjęcia przedstawiające produkty były jak najbardziej aktualne, lecz możliwe jest iż w naszej ofercie zdjęcie przedstawiające produkt należy do innej kategorii wagowej produktu. Opisy produktów oparte są na informacjach przedstawionych przez producenta i nie są one objęte jakąkolwiek gwarancją sklepu zabawkikong.pl . Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów, zmiany cen, bez wcześniejszego uprzedzenia Klientów o tym fakcie.

15. Czas realizacji zamówienia zależny jest od tego czy zamówione produkty znajdują się w naszym magazynie. Ze względów technicznych część towarów wyeksponowanych w naszym sklepie znajduje się u naszych dostawców i dystrybutorów. Przy każdym produkcie znajduje się ikona "dostępność", która pozwala się zorientować jak szybko jesteśmy w stanie zrealizować dane zamówienie. W większości wypadków termin realizacji zamówienia jest znacznie niższy niż podany na ikonach, może się jednak zdarzyć, że zamówionego produktu nie będzie u naszego dostawcy, co może dodatkowo wydłużyć oczekiwanie na realizację zamówienia. W takim wypadku operator sklepu poinformuje telefonicznie i zaproponuje usunięcie lub wymianę produktu na inny o podobnych właściwościach.
 
 
16. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w bazie danych naszej firmy. Dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia.
 
17. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a firmą Dystrybucja Net. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką dowodu zakupu lub specyfikacji zamówienia.
 
18. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 
19. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl